סמסטר קיץ

בימי הקיץ החמים אנו מזמינים אתכם למשב קריר ורענן של לימוד מהנה ומרחיב אופקים.  הפתיחה: יולי 2017

הנחות בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 29.5.17
אפשרות חנייה בתשלום בהיברו יוניון קולג', בהרשמה מראש.

לפרטים נוספים ולהזמנות לחצו כאן או התקשרו 02-6203463

סמסטר קיץ

חיפוש קורסים

 
 
 
מציג פריטים 1 - 8 מתוך 8 שנמצאו:
קורס קיץ בערבית מדוברת

קורס קיץ בערבית מדוברת

יום א החל ב - 09/07/2017

בקורס קיץ אינטנסיבי נלמד את יסודות השפה הערבית המדוברת באווירה נעימה ואינטימית: נכיר את יסודות הדקדוק; נתרגל ניהול שיחה יומיומית בנושאים אקטואליים; כל זאת תוך הכרת המסורת, התרבות והמנהגים הערביים דרך לימוד משלים, שירים בערבית ועוד.

מרצה: אלי ניסן, מורה לערבית, עיתונאי בכיר בטלוויזיה הישראלית בערבית ופרשן מדיני בכלי התקשורת בעולם הערבי.

מחיר: 975.00, 14  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
מפגש בין מים לצבע

מפגש בין מים לצבע

יום א החל ב - 09/07/2017

סדנה מעשית לציור באקוורל
קורס מעשי לציור בצבעי מים (אקוורל) במסגרתו נלמד כיצד עובדים עם צבעי מים וכיצד יוצרים צבעים שונים. נכיר את שפת הציור: קו, צורה, אור וצל, פרספקטיבה, מרקם ועוד. נתנסה בציור חופשי של טבע דומם, נוף ועוד.

מנחה: מילי צים, ציירת ומורה לציור ולתולדות האמנות, בוגרת לימודי אמנות במוסקבה. מתמחה בציור נופים בצבעי מים. מנהלת סטודיו לציור ורישום.

מחיר: 590.00, 7  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
סיפורי האהבה הגדולים של המיתולוגיה היוונית

סיפורי האהבה הגדולים של המיתולוגיה היוונית

יום א החל ב - 09/07/2017

לכבוד הקיץ נספר חמישה סיפורי אהבה גדולים מהמיתולוגיה היוונית/רומית. במהלך הקורס נשלב קריאה של קטעים קצרים מתוך גרסאות שונות לסיפורים, וניזכר, שגם כשהאהבה מנצחת וגם כשלא, היא אוצרת בתוכה קשת שלמה של רגשות, ומשהו מתמציתו של האנושי.

מרצה: אורן פרי-הר. מרצה לספרות. כותב דוקטורט על הקשר בין ספרות עברית לספרות אירופית באוניברסיטה העברית, בה מלמד.מרצה לספרות ולכתיבה ב"מכון כרם", בית הספר לקולנוע ״סם שפיגל״, מכללת ״שנקר״ ועוד.

מחיר: 350.00, 5  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
הפילוסופיה של התרבות הקלאסית

הפילוסופיה של התרבות הקלאסית

יום ב החל ב - 10/07/2017

זרם הסטואה: סנקה ומרכוס אורליוס
בסדרת מפגשים זו נפתח רעיונות מרכזיים בזרם הסטואה' שראשית היווסדו ביוון העתיקה והמשכו באימפריה הרומית. תובנותיו של זרם הסטואה בתחומי הפילוסופיה, המדע, הפסיכולוגיה והמוסר השפיעו באופן ניכר על התפתחות התרבות המערבית, מהדהדים על לימינו אנו, ומתכתבים עם חכמת היהדות. נקרא מכתבי סנקה ומרכוס אורליוס (קיסר-פילוסוף) וב"מסכת אבות".

מרצה: ד"ר עליזה טסלר, מרצה לפילוסופיה בתחומי המטאפיסיקה, הכרה, רגשות ומוסר. מרצה ביחידה ללימודי חוץ של האוניברסיטה העברית בפקולטה לחקלאות ברחובות, בקתדרה ברמת השרון ועוד.

מחיר: 450.00, 6  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
רוח אחרת

רוח אחרת

יום ב החל ב - 10/07/2017

ניו אייג', רוחניות אלטרנטיבית, מאגיה וכישוף
סדרת הרצאות מרתקות בהן נלמד על מגוון של תנועות רוחניות ודתות חדשות המרכיבות יחד כיום את סצנת הניו אייג' והרוחניות האלטרנטיבית בישראל ובעולם המערבי.

מרצה: ד"ר שי פררו. חוקר דתות והיסטוריון של התקופה המודרנית, המתמחה בנושאי מגדר, דתות חדשות ותרבות פופולרית ואלטרנטיבית. משמש כמזכיר האגודה הישראלית לחקר דתות, ולאחרונה יצא לאור ספר אקדמי בעריכתו בנושא רוחניות אלטרנטיבית עכשווית בישראל.

מחיר: 300.00, 5  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
תורת המשחקים והמשפט הפלילי

תורת המשחקים והמשפט הפלילי

יום ג החל ב - 11/07/2017

זירת המשפט הפלילי תופסת מקום הולך וגדל בשיח הציבורי. משפטם של נבחרי ציבור כנשיא קצב וראש הממשלה אולמרט מחד, הרב פינטו ורומן זדורוב מאידך, צבעו את הכותרות ועוררו מחלוקות באשר לאופן התנהלות המערכת והכרעות הדין.
בעזרת תובנות מתחומי דעת שונים כגון: תורת המשחקים, כלכלה ומשפט, נענה על השאלות כגון: מה משפיע על החלטות השחקנים המשפטיים ועל הכרעות הדין? מה יוצר הטיות שיפוטיות?

מרצה: יוסף זהר. דוקטורנט בהנחיית חתן פרס נובל לכלכלה, פרופ' ישראל אומן. חוקר ומרצה בתחום הניתוח הכלכלי של המשפט הפלילי.

מחיר: 350.00, 5  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
חלון לעולם הקבלה

חלון לעולם הקבלה

יום ד החל ב - 12/07/2017

תורת הקבלה היהודית קיימת אלפי שנים והניבה טקסטים מעוררי השראה ומקוריות אשר השפיעו על תחומים רבים בהגות היהודית. קבלה היא הפילוסופיה והסוד של התורה. היא איננה מיסטיקה, אלא דרך חשיבה השונה מהחשיבה המערבית ופונה להיבטים המשלבים בין היגיון לבין מדרש, בין דמיון לבין פנטזיה.

מרצה: ד"ר נדין שנקר. מרצה לקבלה ולפילוסופיה יהודית. מלמדת קבלה בארץ ובחו"ל. ד"ר שנקר פרסמה ספרים ומאמרים רבים בנושאי יהדות, קבלה ואמנות, ביניהם: 'אמנות יהודית וקבלה', 'רבי עקיבא' ועוד.

מחיר: 375.00, 5  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
משוררים ושירה, לשון האהבה ותה על שקדים קלויים

משוררים ושירה, לשון האהבה ותה על שקדים קלויים

יום ה החל ב - 13/07/2017

בסדרה קייצית חדשה נתוודע ליצירתם של חמישה משוררים בולטים בשירה העברית: יהודה עמיחי, נתן זך, רוני סומק, חביבה פדיה ואגי משעול.
קולם הלירי של חמשת המשוררים האלה הוא צלול, מלא וייחודי מאוד. הם זוכים להתייחסויות ביקורתיות רחבות ואוהדות כבר כמה עשורים ובולטים בשונותם זה מזו.

מרצה: מיכאל אדם, מנחה סדנאות וקורסים בתחומי השירה והספרות, מחבר הרומן "לאף אחד לא קראתי אבא".

מחיר: 300.00, 5  מפגשים

למידע נוסף והרשמה
Previous 1 Next