סיורי סליחות בירושלים

סיורי סליחות לארגונים ולקבוצות עם מיטב המדרכים של בית שמואל

לילות הסליחות של חודש אלול הפכו בשנים האחרונות למוקד לעלייה לרגל בשעה שהלילה יורד ורוח השכינה עוטפת את ירושלים.
זוהי הזדמנות לחוות מעט מהאווירה המיוחדת כל כך בתקופה הזו, להסתובב בסמטאות ירושלים הקסומות, לשמוע על מקור אמירת הסליחות ועל מנהגי החודש ולהאזין לקול המתפללים.

• ניתן לשלב ארוחה ולינה בבית שמואל
• נשמח לארגן לכם סיור בהתאמה מיוחדת


לפרטים נוספים ולהזמנות לחצו כאן או התקשרו 6203606 - 02

סיורי סליחות בירושלים

י-ם של סליחות בעיר העתיקה

בלילות הקיץ החמים של חודש אלול, עת שורה מידת החסד, נצא לבקש רחמים בסמטאותיה של העיר העתיקה. נצפה על העיר העתיקה והקסומה מן הגגות, נשמע על מקור אמירת הסליחות ועל המנהגים השונים הקשורים בכך, נשוטט בין בתי הכנסת החרבים והמחודשים של הרובע היהודי. נאזין לקול המתפללים הנאספים ברחבת הכותל לומר סליחות, נשמע על מנהגי החודש ונזדעזע מקול השופר! 

"אדם ממקום כפרתו נברא" - סליחות במנהרות

נצא לסיור סליחות בעיר העתיקה ומנהרות הכותל ונחווה מעט מן הריגוש הרוחני המקדים את הימים הנוראים. נשמע על מנהגי חודש אלול, נסתובב בין הסמטאות המלאות ברוח של קדושה, ניכנס אל מנהרות הכותל – למקום הקרוב ביותר לקודש הקודשים וסלע הבריאה, נתרגש מקול שופר ונצטרף למנייני המתפללים ומבקשי הרחמים בכותל המערבי. מסלול: תצפיות ליליות לכיוון הר הבית והכותל, הרובע היהודי, מנהרות הכותל וסיום ברחבת הכותל לאמירת הסליחות. 

סיור סליחות לילי על חומות העיר העתיקה

נצא לסיור קסום על חומות העיר בשילוב תצפיות מרהיבות, גגות ואתרים נסתרים. המסלול: טיילת החומות, תצפיות נפלאות לאור הירח אל העיר העתיקה ומכמניה, אל הר ציון והעיר החדשה, המשך לעבר סמטאות הרובע היהודי וסיום בכותל לאמירת הסליחות.