חשיבות לימודי ערבית מדוברת בירושלים

מאמרים ומבצעים

מדריך תיירים בירושלים

תאריך פרסום: 14/01/2018

ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו, מושכת מידי שנה מיליוני תיירים משלוש הדתות הגדולות ואף כאלו שאינם משייכים את עצמם לאף אחת מאלו. תיירות בירושלים היא לא רק תיירות דת למרות שאי אפשר להגיע אליה בלי לבקר באתרים דתיים וקדושים אלא עולם ומלואו של אתרי ומתחמי תרבות, אתרים מרתקים וחשובים, קולינריה במיטבה, אפשרויות לינה מגוונות ועוד הרבה.

מידע נוסף

הצעות לטיולים מרתקים בירושלים

תאריך פרסום: 05/12/2017

חובבי הטיולים מחפשים עוד ועוד אטרקציות, נקודות עניין ובעיקר מה לראות ולגלות. למרבה המזל יש בישראל לא מעט יעדים מסקרנים, אבל יש יעד אחד שתמיד מצליח להפתיע ולהציע שפע של מוקדי עניין ובילוי. היעד הזה הוא כמובן ירושלים, עיר הבירה ואחת הערים המדוברות והחשובות בעולם. אם אתם מחפשים רעיונות לבילוי בעיר או בסביבתה, הנה כמה הצעות לסיורים, טיולים וגם לבילוי מהנה בין האתרים ההיסטוריים.

מידע נוסף

אילו אטרקציות יכולות להתאים לאירוע בר מצווה?

תאריך פרסום: 19/09/2017

אירוע בר מצווה הוא אירוע מיוחד ומרגש מאד. ההורים לבטח מתקשים להאמין שהילד שלהם הגיע לגיל המצוות ואין לכך קשר למיקומו של הילד בין האחים שלו. הבן שלהם הופך כעת מילד לנער מתבגר, הוא מתחיל לקחת חלק בעולמם של המבוגרים והשיח אתו הופך להיות שונה לגמרי מזה שהיה עד כה. בנוסף, מוטלת עליו לא מעט אחריות בנוגע להתנהגויות כאלה ואחרות, מתן כבוד לבוגרים ממנו והפנמה של מקומו במשפחה, בכיתה או בין אנשים בגילו או מבוגרים יותר. בקרב משפחות רבות נחגג גיל בר המצווה במסיבה גדולה שאליה מוזמנים חברים, מכרים, בני משפחה, עמיתים לעבודה או שכנים.

מידע נוסף

בחירת עיצוב לאירוע

תאריך פרסום: 22/02/2017

קיימים אירועים רבים אשר ניתן להסתפק בהם בשולחן פשוט, עם מפה לבנה ומטעמים רבים. כאשר אנו רוצים כי האירוע שלנו יזכר לדורות, עלינו להשקיע זמן, מאמץ וכסף רבים יותר בעיצובו.

מידע נוסף

1 2 3  >