חשיבות לימודי ערבית מדוברת בירושלים

מאמרים ומבצעים

מקומות שאסור לפספס בירושלים

תאריך פרסום: 04/02/2018

כל אחד שמזדמן לו לבקר בירושלים, בירת ישראל הקסומה, צפוי ליהנות משלל יעדים שנחשבים לעל זמניים. בין אם מדובר בכותל המערבי ובין אם בעיר דוד, היו בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים בעיר. יופי אינסופי, היסטוריה בת אלפי שנים וסיפורים רבים.

מידע נוסף

איך לחגוג בר מצווה מיוחדת

תאריך פרסום: 01/02/2018

מחפשים רעיונות לבר מצווה מיוחדת? תוהים אילו אטרקציות אפשר לשלב באירוע הכל כך חשוב הזה? אם כן, ובמיוחד אם אתם מתגוררים באזור ירושלים או אם חשוב לכם לחגוג את האירוע בעיר המקסימה הזו, הנה כמה רעיונות לבר מצווה מיוחדת, שתוכלו לשלב ביום הגדול

מידע נוסף

כיצד נעשיר את עולמנו הרוחני?

תאריך פרסום: 22/01/2018

קיימות דרכים שונות להעמיק ולצבור ידע. יש כאלה שבוחרים ללמוד את תחומי מדעי הרוח והיהדות באוניברסיטה ואחרים עושים זאת באופן עצמאי. אפשרות נוספת להעשרת עולמכם הרוחני עוברת דרך קורסים שונים שמציעים כניסה מעמיקה יותר וכיווני מחשבה מיוחדים שקשה להגיע אליהם באופן עצמאי.

מידע נוסף

מדריך תיירים בירושלים

תאריך פרסום: 14/01/2018

ירושלים, העיר שחוברה לה יחדיו, מושכת מידי שנה מיליוני תיירים משלוש הדתות הגדולות ואף כאלו שאינם משייכים את עצמם לאף אחת מאלו. תיירות בירושלים היא לא רק תיירות דת למרות שאי אפשר להגיע אליה בלי לבקר באתרים דתיים וקדושים אלא עולם ומלואו של אתרי ומתחמי תרבות, אתרים מרתקים וחשובים, קולינריה במיטבה, אפשרויות לינה מגוונות ועוד הרבה.

מידע נוסף

1 2 3  >