חשיבות לימודי ערבית מדוברת בירושלים

מאמרים ומבצעים

כך תערכו אירוע מוצלח בירושלים

תאריך פרסום: 22/05/2018

חוגגים חתונה, בר מצווה או בת מצווה בקרוב? ואולי אתם מחפשים אולם לברית, בהתראה יחסית קצרה? ואולי האירוע שלכם הוא בכלל אירוע עסקי, אירוע חברה או כנס מקצועי, לאנשים שמגיעים מכל הארץ ומחו"ל? קבלו כמה טיפים טובים לארגון ועריכת אירוע מוצלח בירושלים.

מידע נוסף

ימי גיבוש בירושלים

תאריך פרסום: 10/05/2018

ירושלים מאז ומעולם מהווה מקור משיכה לתושבי הארץ ולתושבי חוץ. בשל החשיבות ההיסטורית של העיר ירושלים, המוני תיירים פוקדים את העיר המקודשת לשלוש הדתות המרכזיות.

מידע נוסף

מקומות שאסור לפספס בירושלים

תאריך פרסום: 04/02/2018

כל אחד שמזדמן לו לבקר בירושלים, בירת ישראל הקסומה, צפוי ליהנות משלל יעדים שנחשבים לעל זמניים. בין אם מדובר בכותל המערבי ובין אם בעיר דוד, היו בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים בעיר. יופי אינסופי, היסטוריה בת אלפי שנים וסיפורים רבים.

מידע נוסף

איך לחגוג בר מצווה מיוחדת

תאריך פרסום: 01/02/2018

מחפשים רעיונות לבר מצווה מיוחדת? תוהים אילו אטרקציות אפשר לשלב באירוע הכל כך חשוב הזה? אם כן, ובמיוחד אם אתם מתגוררים באזור ירושלים או אם חשוב לכם לחגוג את האירוע בעיר המקסימה הזו, הנה כמה רעיונות לבר מצווה מיוחדת, שתוכלו לשלב ביום הגדול

מידע נוסף

כיצד נעשיר את עולמנו הרוחני?

תאריך פרסום: 22/01/2018

קיימות דרכים שונות להעמיק ולצבור ידע. יש כאלה שבוחרים ללמוד את תחומי מדעי הרוח והיהדות באוניברסיטה ואחרים עושים זאת באופן עצמאי. אפשרות נוספת להעשרת עולמכם הרוחני עוברת דרך קורסים שונים שמציעים כניסה מעמיקה יותר וכיווני מחשבה מיוחדים שקשה להגיע אליהם באופן עצמאי.

מידע נוסף

1 2 3  >